MMA02040C1001FB300
Numărul produsului DigiKey
MMA-1.0KATR-ND - Bandă și mosor (TR)
MMA-1.0KACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MMA-1.0KADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MMA02040C1001FB300
Descriere
RES SMD 1K OHM 1% 0.4W 0204
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1 kOhms ±1% 0,4W, 2/5W Rezistență cip MELF, 0204 Anti-sulf, Automobile AEC-Q200 Peliculă subțire
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MMA02040C1001FB300 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Coeficient de temperatură
±50ppm/°C
Prod.
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Serie
Pachet/cutie
MELF, 0204
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet dispozitiv furnizor
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Rezistență
Mărime/Dimensiune
0,055" diam. x 0,142" L (1,40mm x 3,60mm)