REC3.5-1212SRW/R10/A
Numărul produsului DigiKey
945-1151-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
REC3.5-1212SRW/R10/A
Descriere
DC DC CONVERTER 12V 3.5W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modul izolat Convertor c.c./c.c. 1 Ieșire 12V – – 290mA 9V - 18V Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
REC3.5-1212SRW/R10/A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire (Max)
290mA
Prod.
Putere (wați)
3.5 W
Serie
Tensiune - Izolație
10 kV
Ambalaj
Tub
Aplicații
ITE (Comercial), Medical
Stare piesă
Activ
Caracteristici
SCP
Tip
Modul izolat
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de ieșiri
1
Eficiență
82%
Tensiune - Intrare (Min)
9V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Pachet/cutie
Modul 24-DIP, 6 conductori
Tensiune - Ieșire 1
Mărime/Dimensiune
1,26" L x 0,80" l x 0,40" Î (32,0mm x 20,3mm x 10,2mm)