G3VM-201H1
Numărul produsului DigiKey
Z2709-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G3VM-201H1
Descriere
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-200V
Referință client
Descriere detaliată
Stare solidă Releu cu cuplare optică (fotoreleu) SPST-NO (1 de formă A) 6-SOP (0,173", 4,40mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
G3VM-201H1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent de sarcină
200 mA
Prod.
Rezistență stare deschisă (Max)
8 Ohms
Serie
Stil terminație
Aripă gen „pescăruș”
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Inactual
Pachet/cutie
Tip montare
Montare pe suprafață
Pachet dispozitiv furnizor
6-SOP
Tip releu
Releu cu cuplare optică (fotoreleu)
Agenție de aprobare
Circuit
Grad
Tip ieșire
AC, C.c.
Calificare
Tensiune - Intrare
1,15V c.c.
Număr produs de bază
Tensiune - Sarcină
0 V ~ 200 V