PFM4414VB6M48D0C00
Numărul produsului DigiKey
1102-5726-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFM4414VB6M48D0C00
Descriere
AC/DC CONVERTER 48V 400W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 48V – – – 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PFM4414VB6M48D0C00 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Ieșire 1
8.33 A
Prod.
Putere (wați)
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Tavă
Tensiune - Izolație
4.242 kV
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
92%
Tip
Închis
Temperatură de funcționare
-20°C – 100°C
Număr de ieșiri
1
Caracteristici
Rectificare externă necesară, PFC, Intrare universală
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Ieșire 1
48V
Mărime/Dimensiune
4,35" L x 1,40" l x 0,37" Î (110,6mm x 35,5mm x 9,3mm)