PFM4414BB6M24D0T04
Numărul produsului DigiKey
1102-5500-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PFM4414BB6M24D0T04
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 400W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Uitgang 24V – – – 16,67A 85 – 264V c.a. Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PFM4414BB6M24D0T04 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere (wați)
400 W
Producător
Vicor Corporation
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Caracteristici
Rectificare externă necesară, PFC, Intrare universală
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-40°C – 100°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Eficiență
90%
Tip
Închis
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de ieșiri
1
Pachet/cutie
Modul 4-DIP
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
4,44" L x 1,40" l x 0,37" Î (112,8mm x 35,5mm x 9,3mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Agenție de aprobare
CE, cTUVus, cURus
Tensiune - Ieșire 2
Reglare linie
±3%
Tensiune - Ieșire 3
Reglare sarcină
±3%
Tensiune - Ieșire 4
Greutate
0,106lb (48,08g)
Curent - Ieșire (Max)
16,67A