DRC-5V10W1AZ este inactual și nu se mai fabrică.
Produse înlocuitoare disponibile:
MFR Recommended
Delta Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
AC Sursă de alimentare pe șină DIN 1 Ieșire 5V – – – 1,5A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-5V10W1AZ
Numărul produsului DigiKey
1145-1134-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DRC-5V10W1AZ
Descriere
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 10W
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
DRC-5V10W1AZ Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Tensiune - Ieșire 6
Producător
Delta Electronics
Curent - Ieșire (Max)
1,5A
Serie
Putere (wați)
10W
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Izolație
3 kV
Stare piesă
Inactual
Aplicații
ITE (Comercial)
Tip intrare
AC
Eficiență
78%
Număr de ieșiri
1
Temperatură de funcționare
-25°C – 71°C (cu reducerea sarcinii de funcționare)
Tensiune c.a. - Intrare
90 – 264V c.a.
Caracteristici
Ieșire reglabilă, Intrare universală
Tensiune - Ieșire 1
5V
Mărime/Dimensiune
3,58" L x 0,81" l x 2,19" Î (91,0mm x 18,0mm x 55,6mm)