T55P106M6R3C0200 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 5.490
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 67.371
Datasheet
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
10 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3 V 0805 (2012 Metric) 200mOhm @ 100kHz