CRCW0805470RJNEA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 4.987
Datasheet
Upgrade
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 394
Direct
TE Connectivity Passive Product
Direct
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Panasonic Industry
470 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film