35TZV22M5X6.1 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Cornell Dubilier Knowles
In Stock: 11.424
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 2.697
Datasheet
KEMET
Nichicon
Upgrade
Panasonic Industry
Upgrade
In Stock: 487
KEMET
22 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C