EEH-ZK1V101XP is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 2.562
Datasheet
Parametric Equivalent
Rubycon
In Stock: 2.799
Datasheet
Eaton - Electronics Division
In Stock: 573
Nichicon
In Stock: 316
Chemi-Con
Chemi-Con
100 µF 35 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 35mOhm 4000 Hrs @ 125°C