FA-238 30.0000MB-C3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
EPSON
In Stock: 24.139
Datasheet
30 MHz ±50ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead