CC1210MKX5R5BB227 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Murata Electronics
In Stock: 65.440
Datasheet
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 194.988
220 µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric)