JMK316ABJ226KLHT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 2.000
Datasheet
22 µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)