BZX384-C11,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 1.220.954
Datasheet
Similar
Comchip Technology
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Comchip Technology
onsemi
Rohm Semiconductor
Zener Diode 11 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323