C1206C155K3NACTU is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 1.081
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 424
Datasheet
1.5 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8L 1206 (3216 Metric)