Image for A12SR12SR30K152B is not available
A12SR12SR30K152B
DigiKey Part Number
455-3740-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
A12SR12SR30K152B
Description
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 6"
Detailed Description
12 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")
Pitch - Connector
0.039" (1.00mm)
Series
Length
0.500' (152.40mm, 6.00")
Connector Type
Socket to Socket
Additional Resources
Available To Order
Check Lead Time
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 2"
In-Stock: 0
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 12"
In-Stock: 402
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 4"
In-Stock: 39
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 8"
In-Stock: 610
JUMPER 12SR-3S - 12SR-3S 10"