TC4D9XP20MF500CCABKXUMA1
DigiKey Part Number
448-TC4D9XP20MF500CCABKXUMA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-TC4D9XP20MF500CCABKXUMA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-TC4D9XP20MF500CCABKXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TC4D9XP20MF500CCABKXUMA1
Detailed Description
TriCore™ AURIX™ Microcontroller IC 32-Bit12 500MHz 20MB (20M x 8) FLASH PG-F2HBGA-436
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
2.97V ~ 5.5V
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C (TA)
Speed
500MHz