BGSA400ML10E6327XTSA1
DigiKey Part Number
448-BGSA400ML10E6327XTSA1TR-ND - Tape & Reel (TR)
448-BGSA400ML10E6327XTSA1CT-ND - Cut Tape (CT)
448-BGSA400ML10E6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BGSA400ML10E6327XTSA1
Description
IC RF SW 4XSPST 7.125GHZ TSLP10
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Switch IC 4 x SPST PG-TSLP-10-3
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
BGSA400ML10E6327XTSA1 Models
Category
Frequency Range
400MHz ~ 7.125GHz