9154873P0118 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Ease Electronics
In Stock: 1.517
Datasheet
Parametric Equivalent
Ease Electronics
In Stock: 1.432
Datasheet
Tensility International Corp
In Stock: 246
SparkFun Electronics
New at DigiKey
Cable Assembly 2.1mm ID, 5.5mm OD Jack to Plug Round 3.00' (915.00mm)
9154873P0118
DigiKey Part Number
4627-9154873P0118-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
9154873P0118
Description
CBL ASSY 2.1MM JACK-PLUG 3' BLK
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Style
Jack to Plug
Manufacturer
Length
3.00' (915.00mm)
Series
Cable Type
Round
Packaging
Bag
Shielding
Unshielded
Part Status
Active
Usage
Adapter, Extension
Connector Type
2.1mm ID, 5.5mm OD