Se afișează
1 - 25
din 5.714
Comparare
Nr. catalog prod.
CANTITATE DISPONIBILĂ
Preț
Serie
Pachet
Stare produs
Rată date
Lungime de undă
Aplicații
Tensiune - Alimentare
Tip conector
Tip montare
FTLF8519P3BNL
FTLF8519P3BNL
TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V
Finisar Corporation
11.672
În stoc
1 : 191,29000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ2,125Gbps850nmDe uz universal3,3VDuplex LCConectabil, SFP
AFBR-5972
AFBR-5972EZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
1.376
În stoc
1 : 209,48000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ125MBd650nmEthernet3,3VVersatile-LinkMontare pe suprafață
AFBR-5972BZ
AFBR-5972BZ
TXRX FAST ETHERNET POF
Broadcom Limited
409
În stoc
1 : 209,48000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ125MBd650nmEthernet3,3VVersatile-LinkMontare pe suprafață
AFBR-5803TZ
AFBR-5803TZ
TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST
Broadcom Limited
126
În stoc
1 : 209,53000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ100Mbps1300nmDe uz universal3,3V, 5VSTOrificiu străpuns
FTLF8519P3BTL
FTLF8519P3BTL
TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM
Finisar Corporation
7.132
În stoc
1 : 220,01000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ2,125Gbps850nmEthernet3,3VDuplex LCConectabil, SFP
FTLF8519F2GTL
FTLF8519F2GTL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Finisar Corporation
3.531
În stoc
1 : 257,09000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ2,125Gbps850nmEthernet3V – 3,6VDuplex LCOrificiu străpuns
FTLF8519F2GNL
FTLF8519F2GNL
TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Finisar Corporation
972
În stoc
1 : 277,39000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ2,125Gbps850nmEthernet3V – 3,6VDuplex LCConectabil, SFP
FTLF1323P1BTR
FTLF1323P1BTR
TXRX OPT X2 155 MB/S 1310NM
Finisar Corporation
172
În stoc
1 : 282,80000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ155Mbps1310nmEthernet3,1V – 3,5VDuplex LCConectabil, SFP
AFBR-59E4APZ-HT
AFBR-59E4APZ
TXRX 1210NM MULTIMODE SFF
Broadcom Limited
340
În stoc
1 : 295,63000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ125MBd1308nmEthernet3V – 3,6VLCConectabil, SFP
FTLF8524E2GNL
FTLF8524E2GNL
TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
Finisar Corporation
329
În stoc
1 : 317,06000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ4,25Gbps850nmEthernet3V – 3,6VDuplex LCOrificiu străpuns
HFBR-5961LZ
HFBR-5961LZ
TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
Broadcom Limited
170
În stoc
1 : 317,30000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ155MBd1300nmEthernet3,3VDuplex LCOrificiu străpuns
FTLF8524E2GNV
FTLF8524E2GNV
TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
Finisar Corporation
282
În stoc
1 : 325,62000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ4,25Gbps850nmEthernet3V – 3,6VDuplex LCOrificiu străpuns
HFBR-5963ALZ
HFBR-5963ALZ
TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
Broadcom Limited
2.314
În stoc
1 : 330,79000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ155MBd1300nmEthernet3,3VDuplex LCOrificiu străpuns
HFBR-5961ALZ
HFBR-5961ALZ
TXRX MMF FE SONET OC-3 2X5
Broadcom Limited
212
În stoc
1 : 330,79000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ155MBd1300nmEthernet3,3VDuplex LCOrificiu străpuns
FTLF8526P3BNL
FTLF8526P3BNL
TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+
Finisar Corporation
1.722
În stoc
1 : 332,95000 lei
Vrac
-
Vrac
Nu pentru designuri noi6,1Gbps850nmWireless3,3VDuplex LCConectabil, SFP+
FTLF8526W4BTL
FTLF8526W4BTL
TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+
Finisar Corporation
452
În stoc
1 : 332,95000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ8Gbps850nmWireless3,3VDuplex LCConectabil, SFP+
AFBR-5903Z
AFBR-5903Z
TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP
Broadcom Limited
704
În stoc
1 : 335,72000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ100Mbps1300nmDe uz universal3,3VMTRJOrificiu străpuns
HFBR-57E0PZ
HFBR-57E0PZ
TXRX MM SFP LC CONN BAIL DELATCH
Broadcom Limited
136
În stoc
1 : 337,23000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ155MBd1300nmEthernet3,3VDuplex LCConectabil, SFP
HFBR-57E5APZ
HFBR-57E5APZ
TXRX MM SFP LC DMI BAIL DELATCH
Broadcom Limited
121
În stoc
1 : 340,00000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ125MBd1310nmEthernet3V – 3,6VDuplex LCConectabil, SFP
FTLX1475D3B
FTLX1370W4BTL
TXRX 1310NM 10GB SFP+ LC
Finisar Corporation
841
În stoc
1 : 349,21000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ10Gbps1310nmEthernet, Canal de fibre3,3VDuplex LCConectabil, SFP+
FTLF1323P1BTL
FTLF1323P1BTL
TXRX OPT SFP 155 MB/S 1310NM
Finisar Corporation
263
În stoc
1 : 349,21000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ155Mbps1310nmEthernet3,1V – 3,5VDuplex LCConectabil, SFP
1.828
În stoc
1 : 373,56000 lei
Vrac
-
Vrac
Nu pentru designuri noi14,025Gbps850nmLegături canal de fibre3,3VDuplex LCConectabil, SFP+
FTLX1475D3B
FTLX1475D3BCL
TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Finisar Corporation
282
În stoc
1 : 402,79000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ10Gbps1310nmEthernet, Canal de fibre3,14V – 3,46VDuplex LCConectabil, SFP+
FTLF1321P1BTL
FTLF1321P1BTL
TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
Finisar Corporation
224
În stoc
1 : 402,79000 lei
Tavă
-
Tavă
Activ2,67Gbps1310nmEthernet3V – 3,6VDuplex LCConectabil, SFP
FTLX1475D3B
FTLX1475D3BCV
TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Finisar Corporation
1.396
În stoc
1 : 424,79000 lei
Vrac
-
Vrac
Activ10,5Gbs1310nmDe uz universal3,3VDuplex LCConectabil, SFP+
Se afișează
1 - 25
din 5.714

Fibră optică - module emițător-receptor


Fiber optic transceiver modules are fiber cable adaptive housings that contain a light source for transmitting data via fiber optic cable as well as a photodiode for receiving fiber optic data. Mounting options include pluggable CXP, QSFP, SFF, SFP, and XFP, surface or through-hole, CFP, 1x9 SC, and panel. Data rate, wavelength, application and connector type are among the primary selection parameters.