Cabluri de fibră optică

Rezultate : 31.644
Producător
3MAdvantech CorpAKYGAAmphenol Cables on DemandAmphenol CONECAmphenol Fiber Systems InternationalAmphenol ICC (FCI)Amphenol Industrial OperationsAssmann WSW ComponentsBanner Engineering CorporationBel Inc.Belden Inc.
Serie
-*106063106225106257106272106275106283106503181L1L1M1N1Q
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)BobinăCutiePachet pentru vânzare cu amănuntulPungăTavăTrusăVrac
Stare produs
ActivDigi-Key nu mai oferă acest produsInactualUltima ocazie de cumpărare
Conector principal
APFCS DuplexDuplex FCDuplex LC (3)Duplex LC (4)Duplex LC (6)Duplex LC (8)Duplex LCDuplex LC, SigurDuplex LC/PCDuplex SC (2)Duplex SC
Conector secundar
APFCS DuplexCabluDuplex FCDuplex LC (12)Duplex LC (2)Duplex LC (3)Duplex LC (4)Duplex LC (6)Duplex LCDuplex LC/PCDuplex SC
Diametru cablu
0,01" (0,3mm)0,02" (0,5mm)0,02" (0,6mm)0,03" (0,9mm)0,04" (1,0mm)0,05" (1,3mm)0,06" (1,6mm)0,06" (1,6mm), 0,13" (3,4mm)0,07" (1,8mm)0,08" (2,0mm)0,08" (2,0mm), 0,16" (4,0mm)0,09" (2,2mm)
Tip cablu
Cu tamponFermoar dubluFiber FanoutFibră cu tamponFibră panglicăFibră rezistentă la îndoire (BIF)LoopbackStrăpungereTrunchiÎntăritură fibră
Caracteristici
6 buc.12 buc.Adaptor, fum redusAtenuatorAtenuator, Cordon tip fermoarCablaj inversCantitate redusă de fumCantitate redusă de fum, ClapetăCantitate redusă de fum, Ochi de tragereCantitate redusă de fum, PiciorCantitate redusă de fum, PlenumCantitate redusă de fum, Zipcord
Tip fibră
1,6/1258/1258,2/1258,3/1258,3/125, 62,5/1259/1259,5/12550/12550/25052/12562,5/125200/230980/1000OM3
Lungime - Generală
0,3' (0,1m), 0,4' (0,1m)0,47' (130mm)0,49' (150mm)0,50' (152mm)0,56' (170mm)0,59' (180mm)0,66' (200mm)0,67' (203mm)0,82' (250mm)0,98' (300mm)1,00' (305mm)1,02' (310mm)
Tip
Duplex, OM3Duplex, OM4Duplex, OS2Duplex, POFMod individual, OS1Mod unicMod unic, DuplexMod unic, Duplex, OS1Mod unic, Duplex, OS2Mod unic, OS2Mod unic, SimplexMod unic, Simplex, OM3
Valori nominale
FDDI, OFNRLSZHOFCROFNG-LSOFNPOFNP, OFNROFNROFNR, LSZHPVDF
Opțiuni stoc
Opțiuni de mediu
Media
PRODUS MARKETPLACE
31.644Rezultate

Se afișează
din 31.644
Comparare
Nr. catalog prod.
CANTITATE DISPONIBILĂ
Preț
Serie
Pachet
Stare produs
Conector principal
Conector secundar
Diametru cablu
Tip cablu
Caracteristici
Tip fibră
Lungime - Generală
Tip
Valori nominale
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
894
În stoc
1 : 33,89000 lei
Vrac
Vrac
Activ0,09" (2,2mm)Fibră cu tamponAtenuator3,3' (1,0m)POF
HFBR-RNS SERIES
HFBR-RNS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
679
În stoc
1 : 33,89000 lei
Vrac
Vrac
ActivVersaLinkVersaLink0,09" (2,2mm)Fibră cu tamponAtenuator3,3' (1,0m)POF
HFBR-RNS002Z
HFBR-RNS002Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M
Broadcom Limited
244
În stoc
1 : 41,72000 lei
Vrac
Vrac
ActivSCSC0,09" (2,2mm)Fermoar dublu6,6' (2,0m)POF
N820-20N
N820-20N
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM
Tripp Lite
321
În stoc
600
Fabrică
1 : 82,71000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivDuplex LCDuplex LCFermoar dubluCantitate redusă de fum, Zipcord50/1251,64' (500mm)Multimod, Duplex, OM3LSZH
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
857
În stoc
1.700
Fabrică
1 : 84,41000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivDuplex LCDuplex LCFermoar dubluPicior, Zipcord62,5/1251,00' (305mm)Multimod, DuplexFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
172
În stoc
22.050
Fabrică
1 : 84,41000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivDuplex LCDuplex LCFermoar dubluCantitate redusă de fum, Zipcord50/1253,3' (1,0m)Multimod, Duplex, OM3LSZH
N820-xxM Series
N820-05M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M
Tripp Lite
399
În stoc
700
Fabrică
1 : 110,79000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivDuplex LCDuplex LCFermoar dubluCantitate redusă de fum, Zipcord50/12516,4' (5,0m)Multimod, Duplex, OM3LSZH
HFBR-RMD010Z
HFBR-RMD010Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M
Broadcom Limited
136
În stoc
1 : 151,09000 lei
Vrac
Vrac
ActivDuplex SCDuplex SC0,09" (2,2mm)Fermoar dubluAtenuator, Cordon tip fermoar32,8' (10,0m)POF
N458-001-62
N458-001-62
FIBER OPTC CBL LC-SC DUPLX 305MM
Tripp Lite
114
În stoc
350
Fabrică
1 : 166,85000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivDuplex LCDuplex SCFermoar dublu50/1251,00' (305mm)Multimod, Duplex
1062835102
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
47
În stoc
1 : 1.728,86000 lei
Vrac
Vrac
ActivDuplex LC (4)MTP0,12" (3,0mm)Plenum50/1259,8' (3,0m)Multimod, Duplex
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
8.949
În stoc
6.400
Fabrică
1 : 35,59000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivMufă ToslinkMufă Toslink6,6' (2,0m)
HFBR-RTD001Z
HFBR-RTD001Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 1M
Broadcom Limited
538
În stoc
1 : 62,15000 lei
Vrac
Vrac
ActivDuplex LCDuplex LC0,09" (2,2mm)Fermoar dubluAtenuator, Cordon tip fermoar3,3' (1,0m)POF
HFBR-RMD001Z
HFBR-RMD001Z
FIBER OPTIC CBL SC SC POF 1M
Broadcom Limited
406
În stoc
1 : 62,15000 lei
Vrac
Vrac
ActivDuplex SCDuplex SC0,09" (2,2mm)Fermoar dubluAtenuator, Cordon tip fermoar3,3' (1,0m)POF
LCLC-6DTP0x0
LCLC-6DTP010
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Bel Inc.
156
În stoc
1 : 66,96000 lei
Cutie
-
Cutie
ActivDuplex LCDuplex LC0,12" (3,0mm)62,5/1253,3' (1,0m)Multimod, Duplex, OM1
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
318
În stoc
1.350
Fabrică
1 : 85,88000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivST (2)ST (2)Fermoar dubluPicior, Zipcord62,5/1253,00' (914mm)Multimod, DuplexFDDI, OFNR
N318-xxM Series
N318-02M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 2M
Tripp Lite
1.008
În stoc
190
Fabrică
1 : 87,80000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivDuplex LCST (2)Fermoar dubluPicior, Zipcord62,5/1256,6' (2,0m)Multimod, DuplexFDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
150
În stoc
2.160
Fabrică
1 : 91,59000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivDuplex LCDuplex LCFermoar dubluPicior, Zipcord62,5/1253,3' (1,0m)Multimod, DuplexFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
107
În stoc
9.900
Fabrică
1 : 93,22000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivDuplex LCDuplex LCFermoar dubluCantitate redusă de fum, Zipcord50/1256,6' (2,0m)Multimod, Duplex, OM3LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
311
În stoc
900
Fabrică
1 : 97,65000 lei
Vrac
Vrac
ActivDuplex LCDuplex LC0,12" (3,0mm)Fibră cu tampon62,5/1259,8' (3,0m)Multimod, Duplex
N370 M Series
N370-03M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Tripp Lite
111
În stoc
6.700
Fabrică
1 : 115,83000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivDuplex LCDuplex LCFermoar dubluPicior, Zipcord8,3/1259,8' (3,0m)Mod unic, DuplexFDDI, OFNR
F92ERLNLNSNM00x
F92ERLNLNSNM001
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Panduit Corp
61
În stoc
1 : 247,14000 lei
Vrac
Vrac
ActivDuplex LCDuplex LC0,06" (1,6mm)Fermoar dubluPicior, Zipcord9/1253,3' (1,0m)Mod unic, Duplex, OS2OFNR
N302-xxM Series
N302-30M
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 30M
Tripp Lite
43
În stoc
300
Fabrică
1 : 266,92000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivST (2)ST (2)Fermoar dubluPicior, Zipcord62,5/12598,4' (30,0m)Multimod, DuplexFDDI, OFNR
MFMF-3ATPXXX
MFMF-3ATP050
FIBER OPTIC CBL MPO-MPO 5M
Bel Inc.
47
În stoc
1 : 318,26000 lei
Pungă
-
Pungă
ActivMPOMPO0,12" (3,0mm)50/12516,4' (5,0m)Multimod, OM3
N820 M Series
N820-30M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 30M
Tripp Lite
69
În stoc
390
Fabrică
1 : 353,76000 lei
Vrac
-
Vrac
ActivDuplex LCDuplex LCFermoar dubluCantitate redusă de fum, Zipcord50/12598,4' (30,0m)Multimod, Duplex, OM3LSZH
106-1042-BL-00300-5
106-1042-BL-00300-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M
CNC Tech
118
În stoc
1 : 58,94000 lei
Pungă
-
Pungă
ActivMufă ToslinkMufă Toslink0,20" (5,0mm)9,8' (3,0m)
Se afișează
din 31.644

Cabluri de fibră optică


Fibrele optice sunt cabluri care conțin un fir de sticlă sau de plastic acoperit cu un material căptușit.