RON | EUR | USD
Index produse > Optoelectronică > Fibră optică - module emițător-receptor

Fibră optică - module emițător-receptor

Rezultate: 1.871
1.871 Rămas
Opțiuni de filtrare:
Producător
Golire
Ambalaj
Golire
Serie
Golire
Stare piesă
Golire
Rată date
Golire
Lungime de undă
Golire
Aplicații
Golire
Tensiune - Alimentare
Golire
Tip conector
Golire
Tip montare
Golire
Mai multe filtre
Mai puține filtre
Sortare rezultate după:
Vizualizare prețuri la:
  • Starea stocului
  • Conținut media disponibil
  • Ecologie
1.871 Rămas
Rezultate pe pagină
Pagina 1/75
|< < 1 2 3 4 5 >|
Comparare piese Datasheets Imagine Numărul de catalog Digi-Key Numărul de catalog al producătorului Producător Descriere CANTITATE DISPONIBILĂ
Preț unitar
RON
Cantitate minimă Ambalaj Serie Stare piesă Rată date Lungime de undă Aplicații Tensiune - Alimentare Tip conector Tip montare
   
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z TXRX LVPECL CLAMP 832 - Imediat Disponibil: 832 98,69000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 125MBd 650nm Transfer de date general 3,3V Montare pe suprafață
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z TXRX LVDS CLAMP 583 - Imediat Disponibil: 583 106,88000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 250MBd 650nm Transfer de date general 3,3V Montare pe suprafață
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND AFBR-5972Z TXRX FAST ETHERNET POF 3.165 - Imediat Disponibil: 3.165 113,20000 lei 1 Minim: 1 Tavă
-
Activ 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Montare pe suprafață
AFBR-S10TR001Z Datasheet AFBR-S10TR001Z - Broadcom Limited 516-3470-ND AFBR-S10TR001Z TX FIBER OPTIC POF 209 - Imediat Disponibil: 209 122,27000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 650nm 5V Versatile-Link Montare pe suprafață
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 754 - Imediat Disponibil: 754 124,53000 lei
-
Vrac
-
Nu pentru designuri noi 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 498 - Imediat Disponibil: 498 124,53000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 850nm Ethernet 3,3V SFP Conectabil, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 179 - Imediat Disponibil: 179 124,53000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 2.965 - Imediat Disponibil: 2.965 135,85000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 100Mbps 1300nm De uz universal 3,3V, 5V SC Orificiu străpuns
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 611 - Imediat Disponibil: 611 135,85000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 100Mbps 1300nm De uz universal 3,3V, 5V ST Orificiu străpuns
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 1.053 - Imediat Disponibil: 1.053 140,36000 lei 1 Minim: 1 Tavă
-
Activ 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 1.853 - Imediat Disponibil: 1.853 141,17000 lei
-
Vrac
-
Nu pentru designuri noi 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 803 - Imediat Disponibil: 803 141,17000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 792 - Imediat Disponibil: 792 141,17000 lei
-
Vrac
-
Nu pentru designuri noi 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 783 - Imediat Disponibil: 783 141,17000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 3.042 - Imediat Disponibil: 3.042 144,92000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 4,25GBd 850nm 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 274 - Imediat Disponibil: 274 144,92000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 2,125Gbps 850nm De uz universal 3,3V Duplex LC Orificiu străpuns
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 507 - Imediat Disponibil: 507 149,43000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 100Mbps 1300nm De uz universal 3,3V, 5V ST Orificiu străpuns
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND AFBR-5803AZ TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 206 - Imediat Disponibil: 206 149,43000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 100Mbps 1300nm De uz universal 3,3V, 5V SC Orificiu străpuns
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 184 - Imediat Disponibil: 184 156,20000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Orificiu străpuns
AFBR-57R6APZ Datasheet AFBR-57R6APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2931-ND AFBR-57R6APZ TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT 135 - Imediat Disponibil: 135 163,01000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3242-ND AFBR-57D9AMZ TRANSCEIVER 2.652 - Imediat Disponibil: 2.652 165,27000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 8,5Gbd 850nm Legături canal de fibre 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 249 - Imediat Disponibil: 249 172,24000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 3,7Gbps 850nm Wireless 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 2.260 - Imediat Disponibil: 2.260 180,42000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
ABCU-5740RZ Datasheet ABCU-5740RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2879-ND ABCU-5740RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 1.957 - Imediat Disponibil: 1.957 195,21000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 1,25Gbd Ethernet 3,3V RJ45 Conectabil, SFP
ABCU-5730RZ Datasheet ABCU-5730RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2880-ND ABCU-5730RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 204 - Imediat Disponibil: 204 195,21000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 1,25Gbd Ethernet 3,3V RJ45 Conectabil, SFP
Rezultate pe pagină
Pagina 1/75
|< < 1 2 3 4 5 >|

22:42:19 3.2.2021