RON | EUR | USD
Index produse > Optoelectronică > Fibră optică - module emițător-receptor

Fibră optică - module emițător-receptor

Rezultate: 1.850
1.850 Rămas
Opțiuni de filtrare:
Producător
Golire
Ambalaj
Golire
Serie
Golire
Stare piesă
Golire
Rată date
Golire
Lungime de undă
Golire
Aplicații
Golire
Tensiune - Alimentare
Golire
Tip conector
Golire
Tip montare
Golire
Mai multe filtre
Mai puține filtre
Sortare rezultate după:
Vizualizare prețuri la:
  • Starea stocului
  • Conținut media disponibil
  • Ecologie
1.850 Rămas
Rezultate pe pagină
Pagina 1/74
|< < 1 2 3 4 5 >|
Comparare piese Datasheets Imagine Numărul de catalog Digi-Key Numărul de catalog al producătorului Producător Descriere CANTITATE DISPONIBILĂ
Preț unitar
RON
Cantitate minimă Ambalaj Serie Stare piesă Rată date Lungime de undă Aplicații Tensiune - Alimentare Tip conector Tip montare
   
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z Broadcom Limited TXRX LVDS CLAMP 495 - Imediat Disponibil: 495 118,72000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 250MBd 650nm Transfer de date general 3,3V Orificiu străpuns
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND AFBR-5972Z Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 2.773 - Imediat Disponibil: 2.773 125,76000 lei 1 Minim: 1 Tavă
-
Activ 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Montare pe suprafață
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 375 - Imediat Disponibil: 375 125,76000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 850nm Ethernet 3,3V SFP Conectabil, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 317 - Imediat Disponibil: 317 125,76000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 252 - Imediat Disponibil: 252 125,76000 lei
-
Vrac
-
Nu pentru designuri noi 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 131 - Imediat Disponibil: 131 125,76000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 4.592 - Imediat Disponibil: 4.592 141,76000 lei 1 Minim: 1 Tavă
-
Activ 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 1.591 - Imediat Disponibil: 1.591 142,57000 lei
-
Vrac
-
Nu pentru designuri noi 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 544 - Imediat Disponibil: 544 142,57000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 510 - Imediat Disponibil: 510 142,57000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 381 - Imediat Disponibil: 381 142,57000 lei
-
Vrac
-
Nu pentru designuri noi 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 2.169 - Imediat Disponibil: 2.169 146,36000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 4,25GBd 850nm 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 550 - Imediat Disponibil: 550 146,36000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 2,125Gbps 850nm De uz universal 3,3V Duplex LC Orificiu străpuns
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPT SFP DGTL 850NM 527 - Imediat Disponibil: 527 146,36000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 1.804 - Imediat Disponibil: 1.804 150,92000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 100Mbps 1300nm De uz universal 3,3V, 5V SC Orificiu străpuns
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 490 - Imediat Disponibil: 490 150,92000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 100Mbps 1300nm De uz universal 3,3V, 5V ST Orificiu străpuns
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 456 - Imediat Disponibil: 456 166,02000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 100Mbps 1300nm De uz universal 3,3V, 5V ST Orificiu străpuns
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND AFBR-5803AZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 150 - Imediat Disponibil: 150 166,02000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 100Mbps 1300nm De uz universal 3,3V, 5V SC Orificiu străpuns
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3242-ND AFBR-57D9AMZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TRANSCEIVER 1.771 - Imediat Disponibil: 1.771 166,91000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 8,5Gbd 850nm Legături canal de fibre 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5922ALZ Datasheet AFBR-5922ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3107-ND AFBR-5922ALZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX MOD OPTICAL SFF 118 - Imediat Disponibil: 118 168,21000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 1,0625Gbd, 2,125Gbd 850nm Optic 3,3V Duplex LC Orificiu străpuns
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 805 - Imediat Disponibil: 805 173,54000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Orificiu străpuns
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 294 - Imediat Disponibil: 294 173,54000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Orificiu străpuns
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 5.305 - Imediat Disponibil: 5.305 173,79000 lei 1 Minim: 1 Tavă
-
Activ 2,125Gbps 850nm De uz universal 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 1.680 - Imediat Disponibil: 1.680 182,21000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
ABCU-5740RZ Datasheet ABCU-5740RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2879-ND ABCU-5740RZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 1.666 - Imediat Disponibil: 1.666 197,15000 lei 1 Minim: 1 Vrac
-
Activ 1,25Gbd Ethernet 3,3V RJ45 Conectabil, SFP
Rezultate pe pagină
Pagina 1/74
|< < 1 2 3 4 5 >|

01:58:31 5.10.2021