RON | EUR | USD
Index produse > Optoelectronică > Fibră optică - module emițător-receptor

Fibră optică - module emițător-receptor

Rezultate: 1.920
1.920 Rămas
Opțiuni de filtrare:
Producător
Golire
Ambalaj
Golire
Serie
Golire
Stare piesă
Golire
Rată date
Golire
Lungime de undă
Golire
Aplicații
Golire
Tensiune - Alimentare
Golire
Tip conector
Golire
Tip montare
Golire
Mai multe filtre
Mai puține filtre
Sortare rezultate după:
Vizualizare prețuri la:
  • Starea stocului
  • Conținut media disponibil
  • Ecologie
1.920 Rămas
Rezultate pe pagină
Pagina 1/77
|< < 1 2 3 4 5 >|
Comparare piese Datasheets Imagine Numărul de catalog Digi-Key Numărul de catalog al producătorului Producător Descriere CANTITATE DISPONIBILĂ
Preț unitar
RON
Cantitate minimă Ambalaj Serie Stare piesă Rată date Lungime de undă Aplicații Tensiune - Alimentare Tip conector Tip montare
   
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z TXRX LVPECL CLAMP 861 - Imediat Disponibil: 861 95,68000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 125MBd 650nm Transfer de date general 3,3V Montare pe suprafață
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND AFBR-5972Z TXRX FAST ETHERNET POF 3.284 - Imediat Disponibil: 3.284 109,71000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Montare pe suprafață
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 915 - Imediat Disponibil: 915 120,68000 lei
-
-
-
Nu pentru designuri noi 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 554 - Imediat Disponibil: 554 120,68000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 850nm Ethernet 3,3V SFP Conectabil, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 399 - Imediat Disponibil: 399 120,68000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 248 - Imediat Disponibil: 248 120,68000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ TXRX FAST ETHERNET POF 181 - Imediat Disponibil: 181 122,34000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Montare pe suprafață
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 1.374 - Imediat Disponibil: 1.374 131,65000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 100Mbps 1300nm De uz universal 3,3V, 5V SC Orificiu străpuns
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 818 - Imediat Disponibil: 818 131,65000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 100Mbps 1300nm De uz universal 3,3V, 5V ST Orificiu străpuns
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 2.615 - Imediat Disponibil: 2.615 136,83000 lei
-
-
-
Nu pentru designuri noi 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 930 - Imediat Disponibil: 930 136,83000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 315 - Imediat Disponibil: 315 136,83000 lei
-
-
-
Nu pentru designuri noi 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 6.803 - Imediat Disponibil: 6.803 140,43000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 4,25GBd 850nm 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ TXRX OPT SFP DGTL 850NM 449 - Imediat Disponibil: 449 140,43000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 150 - Imediat Disponibil: 150 144,82000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 100Mbps 1300nm De uz universal 3,3V, 5V ST Orificiu străpuns
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 244 - Imediat Disponibil: 244 151,40000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Orificiu străpuns
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 110 - Imediat Disponibil: 110 151,40000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Orificiu străpuns
AFBR-57R6APZ Datasheet AFBR-57R6APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2931-ND AFBR-57R6APZ TXRX OPT SFP WITH RATE SELECT 199 - Imediat Disponibil: 199 157,98000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3242-ND AFBR-57D9AMZ TRANSCEIVER 3.156 - Imediat Disponibil: 3.156 160,18000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 8,5Gbd 850nm Legături canal de fibre 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 1.383 - Imediat Disponibil: 1.383 166,76000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 2,125Gbps 850nm De uz universal 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 377 - Imediat Disponibil: 377 166,92000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 3,7Gbps 850nm Wireless 3,3V Duplex LC Conectabil, SFP
SFP-1GBT-06 Datasheet SFP-1GBT-06 - Bel Fuse Inc. 507-1604-ND SFP-1GBT-06 COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 232 - Imediat Disponibil: 232 186,80000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 1,25Gbps De uz universal 3,3V RJ45 Conectabil, SFP
ABCU-5740RZ Datasheet ABCU-5740RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2879-ND ABCU-5740RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 3.117 - Imediat Disponibil: 3.117 190,77000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 1,25Gbd Ethernet 3,3V RJ45 Conectabil, SFP
ABCU-5730RZ Datasheet ABCU-5730RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2880-ND ABCU-5730RZ TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 266 - Imediat Disponibil: 266 190,77000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 1,25Gbd Ethernet 3,3V RJ45 Conectabil, SFP
AFCT-5715APZ Datasheet AFCT-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2590-ND AFCT-5715APZ TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI 679 - Imediat Disponibil: 679 196,40000 lei 1 Minim: 1
-
-
Activ 1,25Gbd 1310nm Ethernet 3,14V – 3,47V Duplex LC Conectabil, SFP
Rezultate pe pagină
Pagina 1/77
|< < 1 2 3 4 5 >|

03:47:03 11.29.2020